sk-kupony.com
Domovskú Stránku obchody TPD EURONICS Zľavový Kód

TPD EURONICS Zľavový Kód & Kupóny Február 2024

Nikdy neutratajte viac, ako potrebujete, pomocou nášho TPD EURONICS Zľavový Kód. Stačí kliknúť na jeden z dostupných 15 TPD EURONICS Zľavové Kupóny a užiť si lacné nakupovanie. Nakupujte rýchlo skôr, ako TPD EURONICS Zľavové Kódy zmizne!

Odošlite kupóny pre TPD EURONICS

Informácie o TPD EURONICS Zľavové kupóny

Všetko 15
Kódy 1
Výpredaj 14
Maximálna zľava 80%

O obchode TPD EURONICS & Kupóny

TPD EURONICS Spoločnosť začala v roku 1987 videostúdiom s názvom S-Video, kde sa prvýkrát stretla s profesionálnym elektrickým tovarom. V roku 1991 TPD EURONICS plánoval ísť od výroby elektronických výrobkov až po predaj elektronických výrobkov. To bolo v tom čase mimoriadne odvážne a niektorým sa to zdalo nemožné. Postupne sa dostali na vrchol slovenského trhu. Páči sa im ich práca a ich klientov teší návšteva ich nového sídla za účelom nákupu kvalitných predmetov a služieb. Vďaka tomu sa rozhodli expandovať na stredné Slovensko. Vo Zvolene, Luenci, Martine, Liptovskej Mikuláši, iari nad Hronom a iline bola otvorená nová predajňa s názvom TPD.

TPD EURONICS Súhrn kódu kupónu

Tu nájdete najnovšie informácie o zľavách TPD EURONICS, ako sú napríklad zľavy na bezplatnú dopravu TPD EURONICS, narodeninové zľavy, noví používatelia Kupóny, predplatné e -mailov Zľavové Kupóny a ďalšie.
sk-kupony.com sa odporúča vyhľadať informácie o zľavách pre TPD EURONICS zadaním slova „TPD EURONICS Zľavový Kód“ na Google alebo Bing. Samozrejme môžete tiež prejsť priamo na sk-kupony.com a získať vysokokvalitný kupón TPD EURONICS.
Užite si nakupovanie na tpd.sk!

Populárne TPD EURONICS zľavové kódy a ponuky

 • TPD EURONICS Výpredaje: -15% Na Televízor LG
 • Choďte Do Kategórie Prehrávače Z 1,01€
 • Smartfóny Motorola Od 136,00€
 • TPD Zľava Na Vybrané Produkty
 • Tašky Pre Notebook Od 11,95€
 • Všetko
 • Kódy
 • Výpredaje

REKLAMA

TPD EURONICS FAQs

Aké spôsoby platby akceptuje TPD EURONICS?

Zákazníci si môžu vybrať platbu pomocou hlavných kreditných kariet, ako sú VISA, VISA Electron, V PAY, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a Diners Club International. Okrem toho sú akceptované aj populárne digitálne peňaženky, ako napríklad Google Pay a Apple Pay. Pre miestnych zákazníkov sú k dispozícii aj služby SporoPay a TatraPay. TPD EURONICS podporuje aj bankové prevody, vďaka čomu môžu zákazníci realizovať svoje transakcie priamo zo svojich bankových účtov. Okrem toho je k dispozícii aj možnosť platby na dobierku.

Aké sú pravidlá vrátenia tovaru TPD EURONICS?

Spotrebiteľ má právo odstúpiť od zmluvy uzavretej mimo prevádzkarne predávajúceho do 14 dní. To sa vzťahuje na zmluvy o predaji tovaru, zmluvy o poskytovaní služieb alebo zmluvy o poskytovaní elektronického obsahu. Ak TPD EURONICS poskytne potrebné informácie po uplynutí počiatočnej lehoty, ale do 12 mesiacov od začiatku lehoty na odstúpenie od zmluvy, spotrebiteľ má 14 dní. Ak však predávajúci neposkytne požadované informácie v stanovenej lehote, lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 12 mesiacoch a 14 dňoch.

Podobné zľavové kódy, akcie a zľavy

 • Výpredaj Až - 60% Zľava Na Nábytok Na Dekorhome.sk

  Platnosť do 29-2-24
 • Zľava Až - 70% Na Detské športové Oblečenie A Topánky

  Platnosť do 26-2-24
 • TIPA Striedač 50kW SOFAR 50KTLX-G3-3PH Populárne Predávané Produkty: Už Od €1

  Platnosť do 29-2-24
 • Školske Batohy Pre 3. 5. Triedu Od 34eur

  Platnosť do 1-3-24
 • Získajte Si Zľavu Až Do 32% Z Kategórie Zvýhodnené Sety

  Platnosť do 10-4-24
 • Choďte Do Kategórie Nože, Dýky, Batohy, Čelovky Konzo Shop Z 50€

  Platnosť do 28-2-24

Pripojte sa k nášmu bulletinu s najnovšími zľavami a ponukami!

Zadajte svoj e-mail a dostanete exkluzívne ponuky do obľúbených obchodov online.

Ak budete pokračovať, predpokladáme, že súhlasíte so Zásadami používania súborov cookie.