sk-kupony.com
Domovskú Stránku obchody Mall Zľavový Kód

Zľavové Kupóny Mall December 2023

Chcete ušetriť viac na webe mall.sk? Najlepším spôsobom je pravidelne kontrolovať našu Mall Kupóny. Všetci aktívni sú vynikajúci Zľavový Kupón v obchode Mall: až kým sa 75% nevypne v December 2023.

Odošlite kupóny pre Mall

Informácie o Mall Zľavové kupóny

Všetko 22
Kódy 2
Výpredaj 20
Maximálna zľava 75%

O obchode Mall & Kupóny

Mall Značne. Na jednom mieste môžete prechádzať veľký výber položiek. Či už sú to chladničky, oblečenie, LED televízory, počítače alebo hodinky, prinesú vám všetko pohodlne do domu za prijateľnú cenu. Mall je jeden z popredných slovenských online obchodov. Je dcérskou spoločnosťou spoločnosti NASPERS a významnej celosvetovej holdingovej štruktúry spoločnosti MIH Allegro a združuje najvýznamnejších aktérov čínsko-európskeho internetu. Okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Slovinsku. Pomôžu vám ušetriť čas aj peniaze. Využite pohodlie domova a ušetrite čas tým, že sa vyhnete výletu do obchodného centra. Obchod Mall je otvorený 24 hodín denne, 365 dní v roku. Vďaka službe Mall získate ďalší život, ktorý môžete stráviť so svojou rodinou alebo koníčkami. Vždy im môžete dať svoju vieru.

Mall Súhrn kódu kupónu

Tu nájdete najnovšie informácie o zľavách Mall, ako sú napríklad zľavy na bezplatnú dopravu Mall, narodeninové zľavy, noví používatelia Kupóny, predplatné e -mailov Zľavové Kupóny a ďalšie.
sk-kupony.com sa odporúča vyhľadať informácie o zľavách pre Mall zadaním slova „Mall Zľavový Kód“ na Google alebo Bing. Samozrejme môžete tiež prejsť priamo na sk-kupony.com a získať vysokokvalitný kupón Mall.
Užite si nakupovanie na mall.sk!

Populárne Mall zľavové kódy a ponuky

 • 15% Zľava Na Krmivo Purina Pro Plan Na Mall.sk
 • 25% Na Teplovzdušnú Fritézu Russell Hobbs 26510-56 Na Mall
 • Vychutnajte Si Až 75% Zľavu V Kategórii Spôsoby A Ceny Doručenia
 • Akce Vianočné Trháky Na Mall.sk
 • VIANOČNÉ TRHÁKY ZA NAJNIŽŠIE CENY Na Mall.sk
 • Všetko
 • Kódy
 • Výpredaje
 • Dopravu Zadarmo

REKLAMA

Mall FAQs

Ponúka obchodník Mall bezplatnú dopravu?

U obchodníka Mall je doručenie položiek s cenou 12,9 € alebo vyššou zadarmo, s výnimkou objemných položiek. Pre nárok na bezplatné doručenie je ponúkaných päť dodávok na pol roka, čo znamená, že zákazník môže získať bezplatné doručenie až päťkrát v priebehu šiestich mesiacov. Alternatívne je možné získať dopravu zadarmo pre objednávky v hodnote 11,99 € a viac, bez obmedzenia počtu objednávok za rok.

Aké spôsoby platby akceptuje Mall?

U Mall môžete platiť pri prevzatí tovaru, je to pohodlná možnosť, ktorá vám umožní zaplatiť v hotovosti vodičovi prepravnej spoločnosti alebo poštovému dopravcovi. Za túto metódu sa účtuje servisný poplatok 1,5 €. Platba prevodom vopred je bezpečná možnosť, ktorá vám umožňuje platiť priamo na náš bankový účet. Po pripísaní platby vám zašlú daňový doklad. Upozorňujeme, že termín dodania môže byť ovplyvnený termínom platby. Platba kartou je rýchla a jednoduchá možnosť, ktorá vám umožňuje platiť kartou VISA alebo MasterCard.

Podobné zľavové kódy, akcie a zľavy

 • Astratex Zľavové – 30%

  Platnosť do 11-12-23
 • Antracitový Panel Od 55,30€

  Platnosť do 12-12-23
 • Vezmite Si Detské Bicykle Už Od 14,90 € U Obchodníka Bobaa

  Platnosť do 11-2-24
 • Zľava Až V Kategórii NEMČINA Ideen Hueber

  Platnosť do 7-12-23

Pripojte sa k nášmu bulletinu s najnovšími zľavami a ponukami!

Zadajte svoj e-mail a dostanete exkluzívne ponuky do obľúbených obchodov online.

Ak budete pokračovať, predpokladáme, že súhlasíte so Zásadami používania súborov cookie.