sk-kupony.com
Domovskú Stránku obchody Cinemacity Zľavový Kód

Cinemacity Zľavové Kupóny December 2023

Pospěšte si a objednajte cinemacity.sk u 7 Cinemacity Kupóny December 2023 skôr, ako skutočne vyprší ich platnosť. Dnešný vrchol Zľavový Kupón je Darčeková Karta Cinemacity Od 10,7 €.

Odošlite kupóny pre Cinemacity

Informácie o Cinemacity Zľavové kupóny

Všetko 7
Kódy 0
Výpredaj 7
Maximálna zľava 60%

O obchode Cinemacity & Kupóny

Cinemacity je dcérskou spoločnosťou skupiny Cineworld PLC Group, jednej z najväčších európskych distribučných spoločností pre filmy. Spoločnosť Cinema City Slovakia sro prevádzkuje slovenskú sieť viacerých sál, ktorá zahŕňa deväť krajín: Poľsko, Spojené kráľovstvo, Izrael, Maďarsko, Česká republika, Bulharsko, Rumunsko, Slovensko a Írsko. Teraz prevádzkuje 222 kín s až 2 049 plátnami a ročne slúži viac ako 90 miliónom ľudí s 3 500 000 filmovými projekciami! V hlavnom meste Slovenska, v Bratislave, má Cinema City tri viacsálové kiná. Najväčšie kino Theater City Aupark s technológiou SUPERSCREEN a 4DX ponúka najlepší filmový zážitok.

Cinemacity Súhrn kódu kupónu

Tu nájdete najnovšie informácie o zľavách Cinemacity, ako sú napríklad zľavy na bezplatnú dopravu Cinemacity, narodeninové zľavy, noví používatelia Kupóny, predplatné e -mailov Zľavové Kupóny a ďalšie.
sk-kupony.com sa odporúča vyhľadať informácie o zľavách pre Cinemacity zadaním slova „Cinemacity Zľavový Kód“ na Google alebo Bing. Samozrejme môžete tiež prejsť priamo na sk-kupony.com a získať vysokokvalitný kupón Cinemacity.
Užite si nakupovanie na cinemacity.sk!

Populárne Cinemacity zľavové kódy a ponuky

 • Darčeková Karta Cinemacity Od 10,7 €
 • Darčeková Poukážka Do Cinemacity.sk
 • Zľava 10 EUR Pre Vás A Pre Známeho Z Cinemacity
 • Získajte Zľavu 60% Na Najdrahší Výrobok
 • Ešte Väčšie Zľavy Až Do -20% Na Cinemacity
 • Všetko
 • Výpredaje

REKLAMA

Cinemacity FAQs

Aké spôsoby platby akceptuje Cinemacity?

Pre online nákupy u Cinemacity VISA, Mastercard, PayPal a rýchle bankové prevody sú k dispozícii tri možnosti platby. Tieto možnosti umožňujú zákazníkom platiť za svoje online nákupy rôznymi spôsobmi platby vrátane kreditných kariet, platforiem online platieb a bankových prevodov. Zákazníci si môžu vybrať spôsob platby, ktorý im najviac vyhovuje, a vykonávať svoje transakcie bezpečne a efektívne.

Aké sú pravidlá vrátenia tovaru Cinemacity?

Elektronické vstupenky na predajcu Cinemacity je možné zrušiť, len ak nie sú využité. O zrušenie rezervácie je možné požiadať osobne v príslušnom kine najneskôr 15 minút pred začiatkom premietania. Prípadne je možné o zrušenie požiadať aj e-mailom počas pracovnej doby od 8:00 do 20:00 počas pracovných dní a od 10:00 do 20:00 cez víkend, najneskôr však tri hodiny pred začiatkom premietania.

Podobné zľavové kódy, akcie a zľavy

 • Zľava Až Do V Kategórii Maliarske Sety

  Platnosť do 12-12-23
 • Butterfly With Word Cutting Dies Za 7,29 $ V Inlovearts

  Platnosť do 8-12-23
 • Pomôžte Opusteným Zvieratkám V útulku Už Za 1€ Na Rukahore.sk

  Platnosť do 10-12-23
 • Vychutnajte Si Až Do 10% Zľavu V Kategórii Puzzle, Hry A Hlavolamy

  Platnosť do 6-12-23

Pripojte sa k nášmu bulletinu s najnovšími zľavami a ponukami!

Zadajte svoj e-mail a dostanete exkluzívne ponuky do obľúbených obchodov online.

Ak budete pokračovať, predpokladáme, že súhlasíte so Zásadami používania súborov cookie.